Logo400-2

رسانه اطلاع‌رسانی و شبکه کارآفرینی اقتصاد مردمی

بیمه عمر و پس انداز آسیا در اصفهان

بیمه عمر و پس انداز آسیا در اصفهان

صدور بیمه عمر و پس انداز آسیا در اصفهان 

بیمه عمر و پس انداز امروزه با عناوین مختلفی در بین مردم شناخته می‌شود. بیمه زندگی، بیمه ازدواج و تأمین آتیه، بیمه تحصیل و یا بیمه زنان خانه دار اما همه‌ء این نام ها برگرفته از نام اصلی: بیمه عمر و پس انداز است که شامل دو بخش اصلی می‌باشد. بخش اول مربوط به پوشش های بیمه‌ای در نظر گرفته شده در این بیمه می‌باشد و بخش دوم مربوط به بخش سرمایه گذاری بیمه عمر و پس انداز است.

بصورت خیلی خلاصه شما با داشتن بیمه عمر و پس انداز می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری و بازنشتگی و همچنین پوشش های بیمه از جمله: فوت طبیعی، فوت حادثه، هزینه های پزشکی و … بهره مند شوید. 

بخش سرمایه گذاری بیمه عمر و پس انداز

ما در زندگی همواره در تلاش برای آینده هستیم. آینده خودمان. همسرمان و یا فرزندانمان. دائما سعی در بهبود زندگی، حفظ شرایط مطلوب و جمع کردن ثروت می‌باشیم تا در آینده بتوانیم از آن بهره مند شویم. کار می‌کنیم، پس انداز می‌کنیم، ملک می‌خریم، سکه می‌خریم، سهام یا طلا می‌خریم و خلاصه سال های جوانی خود را صرف جمع آوری ثروت می‌کنیم تا آینده ای روشن داشته باشیم.

اما چه کسی از آینده خود خبر دارد؟ آیا می دانیم که در آینده چه نیاز هایی سراغ ما خواهد آمد؟ در هنگامی که دیگر توان کار کردن نیست چطور؟ در زمان بازنشستگی هزینه هایمان چطور تأمین خواهد شد؟ آیا می‌توانیم تنها به یک بیمه تأمین اجتماعی دل‌خوش باشیم آن هم با این وضعیت سخت اقتصادی؟ ازدواج و جهیزیه فرزندانمان چه؟ چاره کار چیست؟ آیا دولت ها یا علم نوین اقتصادی فکری برای این روزها کرده است؟

به عنوان  یک ایرانی شاهد تورم دو رقمی و گاهاً افزایش بی سابقه قیمت‌ها از مسکن و خودرو تا خوراک و پوشاک و نیازهای اصلی زندگی هستیم به سرمایه گذاری در جایی نیاز داریم تا حداقل بتوان آینده خود و فرزندانمان را تضمین کرده و با خیال آسوده زندگی کنیم. سرمایه گذاری در جایی که نه تنها از تورم عقب نمانده، بلکه با رشد سرمایه فعلی و افزایش سالیانه به ارزش آن افزوده گردد.

راه حل چیست؟

بیمه عمر و پس انداز آسیا پاسخ مناسب و یکی از پرطرفدار ترین بیمه های فردی در ایران به حساب می‌آید. سرمایه گذاری سود آور و قطعی که علاوه بر داشتن مزایای بیمه‌ای و پوشش های تکمیلی، ماهیت تشکیل سرمایه و پس اندازی نیز برای شما به ارمغان می آورد. اگر بخواهیم بخش سرمایه گذاری بیمه عمر و پس انداز آسیا را ساده تر بیان کنیم؛ شما با داشتن یک بیمه عمر و پس انداز آسیا با کیفیت می‌توانید پس از طی سنوات مشخص شده(برای مثال ۱۵ – ۲۰ یا ۳۰سال)، یا حتی قبل از پایان بیمه نامه مبلغ سرمایه اندوخته به همراه سود مشارکت در منافع بیمه خود را بصورت یکجا و یا مستمری در طرح های متفاوت دریافت نمایید.

تیم کارشناسان حرفه ای بیمه مردمی پاسخ گوی تمامی سوالات شما در خصوص نحوه تهیه و برخورداری از بهترین پوشش ها و امکان دریافت مستمری در دوران بازنشستگی است.

 

برای تنظیم قرار ملاقات با کارشناسان ما می توانید با شماره تماس : ۰۹۱۳۴۲۶۹۴۴۸ تماس بگیرید

نظر خود را به اشتراک بگذارید

بالا

منوی کاربری:

کلید مورد نظر خود را انتخاب کنید

نماینده بیمه هستید؟

برای سفارش از سایت ابتدا باید عضو شده باشید