Logo400-2

رسانه اطلاع‌رسانی و شبکه کارآفرینی اقتصاد مردمی

سیاره کارآفرینی

بسته‌های کارآفرینی اجتماعی

حال خوش حلقه گمشده زندگی بسیاری از انسان‌هاست. در سیاره کار آفرینی همواره، همه با هم به دنبال ایجاد کردن لحظاتی شاد و دلپذیر در مسیر کسب موفقیت‌های مادی و معنوی باشیم.

برای داشتن حال خوش باید کسب و کاری داشته باشیم تا مارا از نظر مادی به جایگاهی که میخواهیم، برساند و در همین حین همواره باید برای شناخت بیشتر خود نیز تلاش کنیم.

رشد کاری و رشد شخصی دو بال حال خوش ماست. آموزش‌های سفر در سیاره کارآفرینی شبکه اقتصاد مردمی به ما کمک خواهند کرد تا این دو بال را تقویت و مسیر شادکامی و موفقیت را بدرستی حرکت کنیم.

شما با عضویت در بسته‌ کارآفرینی بانوبان که ویژه بانوان ارزشمند ایران‌زمین طراحی شده و بسته‌ کارآفرینی قهرمان که ویژه مردان غیور ایرانی برنامه‌ریزی شده است، میتوانید از یادگیری انواع آموزش‌های مهارتی برای توسعه کسب و کار خود تا مجموعه آموزش‌های رشد شخصیتی شروع کنید و با پشتوانه شبکه کارآفرینی اقتصاد مردمی تا بکارگیری این آموزش‌ها و راه‌اندازی کسب و کار خود و رسیدن به موفقیت حرکت کنید و سیاره شخصی خود را بسازید.

پس از عضویت در هرکدام از بسته‌ها آموزش‌ها میتوانید آموزش‌های تخصصی مطابق با علاقه‌مندی خود را شروع کنید. نکته مهم اینجاست که شما هم دوره‌های آموزش تخصصی را سپری میکنید و هم دوره‌های مهارتی در زمینه خود شناسی، ارتباطات و رسانه که رکن اصلی موفقیت در زندگی و کسب و کار هستند.

پس تا فرصت هست همین حالا بسته کارآفرینی خودت رو فعال کن!

بالا

منوی کاربری:

کلید مورد نظر خود را انتخاب کنید

نماینده بیمه هستید؟

برای سفارش از سایت ابتدا باید عضو شده باشید