کانون همیاران توسعه و ترویج فرهنگ بیمه

دیجی ساخت

0 تومان

توضیحات
قیمت : 0 تومان
نوع : معرفی کسب و کار
تاریخ : بهمن 25, 1401
موقعیت : جاده قلعه شور، خیابان پمپاژ، نبش فرعی سوم

نوآوری در ساخت، با دیجی ساخت

عضویت دیجی ساخت در کانون همیاران توسعه و ترویج فرهنگ بیمه موجب سعادت و خورسندی تیم مجله بیمه و مردم است 

فروشگاه اینترنتی دیجی ساخت قصد دارد در حوزه فروش کالا، ارسال و پشتیبانی آن در بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و قدمی مثبت در راستای رفع نیازهای طیف وسیعی از مشتریان بردارد ، فروشگاه دیجی ساخت ازسال ۱۳۹۹ فروش محصولات مرتبط با ساخت و ساز خشک را آغاز نمود بزرگترین هدف ها در این مسیر ابتدا تسهیل در تهیه این مصالح و در درجه دوم ایجاد فضای رقابتی جهت تهیه هرچه بهتر مصالح بوده است .

دیجی ساخت تنها فروشگاه فعال اینترنتی فروش مصالح ساخت وساز خشک درایوال در کشور می باشد و دارای نشان اعتماد الکترونیک (اینماد)می باشد.گروه های مختلف مصالح سیستم ساخت وساز خشک مانند گچ برگ، پروفیل گالوانیزه، تایل و شبکه،قرنیز و پی وی سی می باشد. دیجی ساخت سعی در آسان نمودن خرید و تهیه مصالح جهت انجام امور ساخت وساز را دارد.لذا تمام کسانی که قصد شروع و اجرا بازسازی و نوسازی را دارند، می توانند براحتی با نصب اپلیکیشن دیجی ساخت ، مصالح مورد نیاز خود را تهیه کنند.

ماموریت

تیم ما در تلاش است تا بهترین نوع خدمات رسانی را به همراهان خود ارائه نماید.ما برای رسیدن به اهداف خود اعم از رضایت مشتری،کیفیت خدمات و … همواره در حال آزمون وخطای خود وفرآیندهایمان هستیم.ما برای دانش نوین و ایده های ناب ارزش بسیاری قائل هستیم و در هر لحظه پذیرای آن ها می باشیم.

اهداف

دیجی ساخت سعی در آسان نمودن خرید و تهیه مصالح جهت انجام امور ساخت وساز را دارد.لذا تمام کسانی که قصد شروع، اجرا، بازسازی ونوسازی را دارند، می توانند به راحتی با نصب اپلیکیشن دیجی ساخت ، مصالح مورد نیاز خود را تهیه کنند.

در هنگام تماس با فروشنده اعلام کنید که از طریق سایت بیمه و مردم با آنها آشنا شده اید تا معامله خوبی داشته باشید

 موقعیت
رتبه بندی خود را ارسال کنید

بالا

منوی کاربری:

کلید مورد نظر خود را انتخاب کنید

نماینده بیمه هستید؟