Logo400-2

رسانه اطلاع‌رسانی و شبکه کارآفرینی اقتصاد مردمی

توضیحات
قیمت : 0 تومان
نوع : معرفی کسب و کار
تاریخ : 25 اردیبهشت 1402
موقعیت : اصفهان خیابان بزرگمهر، نرسیده به فلکه احمد آباد شهر همراه

شهر همراه اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی بازار موبایل در اصفهان است

شهر همراه در خیابان بزرگمهر قبل از میدان احمد آباد واقع گردیده است. این مجتمع دارای پارکینگ می باشد. شهر همراه در پنج طبقه تجاری و اداری همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۲ شب در حال ارائه خدمات حوزه موبایل می باشد.

در طبقه های همکف، اول و دوم مراکز تجاری در حال فروش انوع گوشی موبایل و اکسسوری های آن می باشند. در این طبقات تعدادی مرکز تخصصی تعمیر موبایل نیز حضور دارد.

در طبقه پنجم این مجتمع شرکتهای تجاری معتبر وارد کننده گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن حضور دارند.  اتحادیه تلفن همراه و آموزشگاه تعمیرات موبایل بحرانی در این طبقه مشغول به فعالیت هستند. 

شهر همراه به عنوان تنها مجتمع تخصصی موبایل در منطقه مرکزی کشور می تواند پاسخگوی نیازهای گوناگون مردم در حوزه کالاها و خدمات مرتبط با تلفن همراه باشد.

علاوه بر این شهر همراه می تواند به زیباسازی شهر اصفهان کمک کند و زمینه ساز اصلاح بافت شهری درابتدای خیابان بزرگمهر از سمت میدان احمد آباد گردد. این منطقه از شهر از قدیم الایام تا به امروز به عنوان بازار موبایل سنتی شهر اصفهان فعال بوده و موجب ایجاد ترافیک خیابان و افزایش تراکم در ترددهای پیاده رو در این منطقه از شهر است.

یکی از مزایای اصلی شهر همراه مدیریت یکپارچه این مجتمع توسط مالکان آن می باشد. کلیه واحد های تجاری واقع در شهر همراه استیجاری هستند. مدیریت مجتمع می تواند، به مرور زمان با برنامه ریزی های گوناگون این مجتمع را به عنوان برترین مرکز موبایل منطقه مرکزی کشور مطرح نماید. 

مدیریت اجرایی این مجتمع را جناب آقای مهندس ابطحی برعهده دارند، که با صرف بودجه هنگفت تبلیغاتی و برگزاری جشنواره های گوناگون سعی در معرفی هرچه بهتر این مجتمع می نمایند. 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد در شهر همراه برگزاری جشنواره های اعطای جوایز ارزشمند برای کمک به افزایش فروش واحد های مستقر در شهر همراه می باشد. 

جشنواره بهارانه شهر همراه یکی از این موارد است که از ابتدای سال جدید تا روز عید غدیر هر خریداری که تا ۵ میلیون تومان از شهر همراه کالایی را تهیه کند، در قرعه کشی شهر همراه شانس برنده شدن یک دستگاه موتور سیکلت را دارد. 

شهر همراه علاوه بر تبلیغات محیطی گسترده، در صدا و سیمای استان اصفهان نیز تبلیغات تلویزیونی را به صورت هدفمند دنبال می کند .  

شما همشهریان عزیز اصفهانی می توانید برای کسب تجربه بهترین خرید تلفن همراه به شهر همراه مراجعه نموده و از خرید خود لذت ببرید.

در هنگام تماس با فروشنده اعلام کنید که از طریق سایت بیمه و مردم با آنها آشنا شده اید تا معامله خوبی داشته باشید

 موقعیت
رتبه بندی خود را ارسال کنید

بالا

منوی کاربری:

کلید مورد نظر خود را انتخاب کنید

نماینده بیمه هستید؟

برای سفارش از سایت ابتدا باید عضو شده باشید