Logo400-2

رسانه اطلاع‌رسانی و شبکه کارآفرینی اقتصاد مردمی

اصلانی مدیر با اخلاق و خوش فکر بیمه کارآفرین شعبه اصفهان

اصلانی مدیر با اخلاق و خوش فکر بیمه کارآفرین شعبه اصفهان

به گزارش مجله بیمه و مردم روز ششم شهریور ماه به نقل از جناب آقای اصلانی مدیر خلاق و با اخلاق شعبه اصفهان شرکت بیمه کارآفرین مصادف است با روز تحول دیجیتال در شرکت بیمه کارآفرین .

 شرکت بیمه کارآفرین ، در شهریور ماه ۱۳۹۸ باشگاه مشتریان خود را با محوریت شبکه فروش بعنوان اصلی ترین مشتری بیمه کارآفرین راه اندازی و افتتاح کرد و علت نام گذاری ششم شهریور ماه بعنوان روز تحول دیجیتال بیمه کارآفرین ، تغییرات گسترده در اصلاح فرآیندهای ارائه خدمات به کلیه مشتریان با استفاده از دستاوردهای انقلاب دیجیتال برای تغییر و تحولات شرکت بود .

به گزارش مجله بیمه و مردم “ششم شهریورماه روز تحول دیجیتال بیمه کارآفرین” است .

در این خصوص مدیر شعبه اصفهان بیمه کارآفرین به برگزاری جلسه بزرگداشت این روز تحول آفرین در کلاب هوس اشاره کرد و افزود شرکت بیمه کارآفرین با بهره مندی از زیرساختهای این باشگاه مشتریان در حوزه تحول دیجیتال یکی از شرکتهای پیشرو در این حوزه می باشد.

در  جلسه ای که در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در بستر دیجیتال با حضور مدیر مسئول مجله بیمه و مردم،آقای اصلانی و معاونت بیمه های عمر اندوخته دار امید سرکارخانم فرخانی برگزار گردید،کامرانی با شرح اهداف مجله بیمه و مردم و اقدامات صورت پذیرفته این روز را به فال نیک گرفت و گفت :

مجله بیمه و مردم به عنوان یک نهاد مردمی به دنبال ایجاد روابط سازنده درقالب دوستی،همکاری و رفاقت با فعالین صنعت بیمه در تمامی سطوح می باشد و برگزاری این جلسات یکی از مهمترین رویکردهای این مجموعه در ایجاد ارتباطات سازنده با هدف توسعه و ترویج فرهنگ بیمه می باشد . 

عباسعلی اصلانی نیز سوالاتی را در خصوص نحوه تعامل فی مابین، شرایط همکاری مطرح نمودند و محسن کامرانی در پاسخ سوالات وی گفت:

از آنجایی که مجله بیمه و مردم هیچ گونه فعالیت بیمه گری را در دستور کار خود ندارد و از این طریق منافعی را دنبال نمی کند،لذا به جهت پیشبرد اهداف فرهنگی خود و تامین منابع مورد نیاز با توجه به نیازسنجی صورت پذیرفته در خصوص اهمیت و لزوم برگزاری جلسات آموزشی هدفمند از طریق تعامل با اساتید تراز اول صنعت بیمه اقدام به برگزاری جلسات آموزشی نموده است.

وی افزود شعبه اصفهان مجله بیمه و مردم با مدیریت سرکارخانم پگاه شمشیری به تازگی اولین جلسه از کمپین نوابغ فروش بیمه را با تدریس استاد ارجمند آقای حامد سپانو در هتل آسمان اصفهان برگزار کرده است؛کامرانی گفت،این کمپین به مدت ۶ ماه و با رویکرد کسب نتیجه قطعی در دو حوزه فروش حضوری و فروش آنلاین بیمه به صورت تضمینی و در بستر سامانه یکپارچه آگهی و تبلیغات فروش آنلاین بیمه در حال برگزاری می باشد . 

مدیر شعبه اصفهان بیمه کارآفرین نیز به برگزاری جلسات مشترک و معرفی خدمات مجله بیمه و مردم در بین اعضای شبکه فروش این شرکت در اصفهان اشاره کرد و پس از بررسی بروشور معرفی خدمات مجله بیمه و مردم به افزایش تعاملات فی مابین اشاره نمود .

شایان ذکر است در پایان این جلسه آقای اصلانی و سرکارخانم فرخانی معاونت بیمه عمر اندوخته دار امید شعبه اصفهان بیمه کارآفرین به همراه آقای مهندس محسن کامرانی مدیر مسئول مجله بیمه و مردم عکس یادبودی را در کنار پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و پرچم شرکت معظم بیمه کارآفرین به یادگار گذاشتند. 

منبع خبر : مجله بیمه و مردم 

دیدگاه ها (1)


  1. چقدر جالب که این اقدامات در حال شکل گیری است

نظر خود را به اشتراک بگذارید

بالا

منوی کاربری:

کلید مورد نظر خود را انتخاب کنید

نماینده بیمه هستید؟

برای سفارش از سایت ابتدا باید عضو شده باشید